VŠEHOCHUŤ 33

17. května 2010 v 17:58 | cl
POKRAČOVÁNÍ.
 


Komentáře

Zobrazit vše (1024)
Zobrazit starší komentáře

1001 Gejby Gejby | 23. září 2010 v 10:45

Tak Jířa má výron kotníku,na rengénu kyčlí vše v pořádku,ale prý se to může ukázat až za čtrnáct dní,kdyby tam byl zánět,výsledky z krve budou ve středu O_O

1002 Leni&Barbie (11 let a 9 měs.,DA+EPI+MR) Leni&Barbie (11 let a 9 měs.,DA+EPI+MR) | E-mail | 23. září 2010 v 11:34

Gejby
Tak mu posílám pusku,ať ho to nebolí!!
Jo jo je to děs.Oni nám ti naši škvrčci nic neřeknou...Nedávno Bári také chodila jak válečný veterán....Ťeď už zase né-čert se v tom vyznej...Když se jí zeptám,jestli jí něco bolí,tak že nééé...Ale já vím,že tu bolest ona popsat neumí....

Tak držím palce, ať je vše v pořádku a ať vám někdo konečně pomůže...

Gejby a jak jsi psala o těch AD - tak: " prý máme vysadit všechny antidepresiva".....On jich bral víc?A k tomu antiepileptika?A to mu nasadil jeho dětský lékař,prychiatr,psycholog,nebo neurolog....Když věděl,že je v pubertě a hormony tělem každého, i zdravého člověka zacloumají???Já se omlouvám,nějak jsem to nezaregistrovala,že byste měli nasazené AD - jen to,že pořád plakal,byl úzkostný,pak ty prázdniny a strach z ptáků.....

Víš nám vždycky říkali,že s medikací opatrně,kór když je ještě k autismu EPI no a ta puberta....

Moc na vás myslím,ať se Jiříkovi uleví a ať ti zase trošku pookřeje!

1003 Gejby Gejby | 23. září 2010 v 13:50

Leni on má AD od malinka vzhledem k jeho fobiím,a stresům a depresím.
A začlo se nám to hroutit ,když nám vysadili Zoloft to byl skvělej ,když ho bral,pak měl krev v moči a museli jsme ho vysadit a od té doby nemůžeme najít ty správný AD!Antiepileptika nasadil neurolog s těmi nemáme chýbat.AD psychiatr!My jsme měli jeden lék a ten pomohl na ty fobie z ptáků,ale bral ho od soboty a ve středu nemohl na nohy,tak jsme ho vysadili a teď jsme ho měli vrátit,když to nemělo žádný účinek,ale já ho nevrátila zdá se mi to krátká doba O_O Vzhledem k tomu ,že jsem našla u rivotrilu že vedlejší účinek je špatná chůze myslím si ,že je to on,ale musíme ho vysazovat pomalu což bude trvat ještě týden a pak čekat až to odezní! :-?

1004 Alena Alena | 23. září 2010 v 14:33

Ten Rivotril vysazuješ sama, Gejby? Ono je to antiepileptikum a s těma nemáte hýbat, psala jsi... nebo nemáte hýbat se všema kromě tohoto? Hrozná alchymie, ty léky :-(. nakonec nezbyne nic než metoda pokus - omyl. A vyvrtnutým kotníkem ten problém s chůzí nemohl být způsobený?

1005 Gejby Gejby | 23. září 2010 v 14:44

Vysazuji po poradě s psychiatrem to nám napsala ona.Antiepileptika máme Topimark a convulex,A právě že na neurologii si myslí,že to není tím.Tak babo raď.Komu potom věřit,Jiřík je jak pokusný králík! O_O Ali Kotník si vyvrtl včera!Blbě chodí už od 15.9. O_O

1006 Gejby Gejby | 23. září 2010 v 14:46

No já jsem si to teď pročítala a tam píší,že se to zlepší,když se navýší,tak jsem z toho už uplně blbá!No zítra jí mám zase volat,tak jsem na to zvědavá!

1007 Gejby Gejby | 23. září 2010 v 14:49

No tak máš pravdu je to antiepileptikum,ale psal nám ho psychiatr a zřejmě kvůli těm fobiím,možná že zabral on na ty fobie ale kdo se v tom má vyzant když toho bere tolik.Nechápu proč nemůže mít jeden lék AD a jeden antiepileptika! O_O

1008 Leni&Barbie (11 let a 9 měs.,DA+EPI+MR) Leni&Barbie (11 let a 9 měs.,DA+EPI+MR) | E-mail | 23. září 2010 v 18:30

Gejby
Děkuji za vysvětlení!
Tak vám moc držím palce,ať to vysazování léků Jiříkovi pomůže....Poslala jsem ti pozitivní energii i na FB.Moc na vás myslím!!!!

Já vím jak to u dokorů chodí....Něco ti předepíšou ,pořádně nevysvětlí a nemáš odvahu se ptát co a jak a proč.....Já se také pořád nemůžu smířit s tím práškem pro Bári navíc,ale za měsíc jedem znovu,tak uvidíme,jestli se změna dostavila....Zkusím to pak také zkonzultovat s někým jiným...Je to moc těžké,rozumím ti.....

1009 Danca+M.(03/2005) DA, MR Danca+M.(03/2005) DA, MR | 23. září 2010 v 20:00

[988]: Aleno, tak to mě se zase občas stalo, že jsem si na kartáček dala krém na ruce :)

leni, Aleno - já momentálně také moc neřeším, že je Mára nápadný. Neívm, jak to bude až bude větší, třeba 10ti letý. Leni, já právě obdivovala M. v tom metru, to že to hučí, rámus, který normálně nezná, kupa mačkajících se lidí. Byla jsem i mile překvapená, že v tramvaji mě chtěla pustit starší paní si sednout, abych mohla ke kočárku lépe :). Akorád trochu krotím třeba to M. prskání, on se někam zadívá, začne telskat nad hlavou a u toho jako by foukal, ale i prská u toho, tak pokud tam jsou lidi, tak mu před pusinkou držím kapesník, to se na veřejnosti nemusí dělat. Ale to že pobíhá, má takovu svůj styl, tak to neřeším...dám kdyžtak na FB ten náš momentální styl chůze, okaté to je.

1010 Danca+M.(03/2005) DA, MR Danca+M.(03/2005) DA, MR | 23. září 2010 v 20:08

[990]: majo, tak to máte velké štěstíčko s tím PnP, držím pěstičky!! Jsem moc ráda, že Jendova řeč jde dopředu, i když pomaličku, ale jde :). Majo, uvidíme, jak mu výjdou tyhle krevní testy, a pak si s dr. znovu o tom popovídáme. Víš, jak on v Motole špatně snášel, jak jsme tam byli pořád zavření. Budu nad tím přemýšlet, to určitě, jen ho nechci vystavovat dalším stresům a trápení, když by mu to třeba vůbec nepomohlo ke zlepšení. Na druhou stranu si říkám, že pokud do toho nepůjdu, tak se to nemůže 100% vyloučit (myslím 100%, co jde v této době zjistit) a asi bych na to pořád myslela. Chtěla bych M. nějak pomoct, aby šel zase dopředu a nebyli jsme na to m mrtvém bodě. Je zlatíčko, moc hodný, krásně spinká, zase už krásně jí, není agresivní, prostě mám v tomhle štěstí :), ale nejde dál, v sebeobsluze, vztělávání...
Jsem ráda, že jsi zase napsala :), přeju vám úspěch pro kluky i tobě ve škole i všude prostě ;-)

1011 Alena Alena | 23. září 2010 v 20:08

Náš kluk také chodí divně... Dospělák.

1012 Danca+M.(03/2005) DA, MR Danca+M.(03/2005) DA, MR | 23. září 2010 v 20:25

[994]: leni, moc moc ze srdíčka přeju, aby se EPI u Barunky neprobudila!!!!

Gejby, já Vám ze srdíčka přeju už jen sluníčkové dny!! Bylo by moc fajn, kdyby mohl Jiřík po vysazení AD zase lépe fungovat, prostě žít !! :). Hodně sil, jste bojovníci!!

1013 Danca+M.(03/2005) DA, MR Danca+M.(03/2005) DA, MR | 23. září 2010 v 20:27

dnes dostal Mareček na logopedii velkou jedničku s hvězdičkou, ne za práci u stolu, ale za to, že krásné otáčel a zavíral točivým kohoutkem u umyvadla :D :D. To je lump :D :D, najednou má úžasnou jemnou motoriku :D

1014 Danca+M.(03/2005) DA, MR Danca+M.(03/2005) DA, MR | 23. září 2010 v 20:58

Leni, včera jsem si na Vás vzpomněla, právě na tchánovi. Koukala jsem se večer na telku, Poštu pro tebe, měla to jen puštěné u žehlení, na konci tam byla paní, co měla autíka a pozvala si tam své rodiče, kterým chtěla veřejně poděkovat za to, co pro ně udělali, vzali je k sobě domů po jejím rozvodu, když bylo hošíčkovi 1,5 roku. Dnes už má novou rodinu a bydlí stále spolu. Když se k nim tenkrát vracela, tak tatínek šel zpět do práce, jinak byl už v důchodu a prý po nějakém zdrav. problému, aby je uživil.  Moc pěkně tam paní mluvila , popisovala stručně, jak se chlapec chová na veřejnosti. Bylo to pro mě takové citové, jaký měli mezi sebou krásný vztah!! Kéž by to tak bylo všude !!

1015 Leni&Barbie (11 let a 9 měs.,DA+EPI+MR) Leni&Barbie (11 let a 9 měs.,DA+EPI+MR) | E-mail | 24. září 2010 v 5:52

Ahojky !

Alenko
Minule jsem ti ještě zapomněla napsat,že jsem použila místo deodorantu lak na vlasy!!!Takže také obšas zaperlím,neboj nejsi v tom sama:-):-)

No a nebo někde v trhnu,třeba do špajzu a pak tam stojím a čumím.....nevím,co jsem odtamtud chtěla.....Jednou jsem našla utěrku v lednici.....No, nějaké výpadky či co :-):-):-)

Dani
Já vám,že se snažíš Marečka na veřejnosti usměrňovat,já také,ale zrovna s tím híháním a poskakování je to u nás prd platné.....Tak jí třeba řeknu,Bári choď pěkně pravá levá,pravá levá.......No a to je ještě komičtější chodí jako robot a dívá se na nohy,jestli jde správně pravá levá....Nebo když zahíhá,tak já hned šššššš,ale vím,že za chvilinku to udělá znova,takže když třeba někoho míjíme tak říkám nahlas - tichučko Bári nehíhej híhajlko,ale je to jen tak,aby okolí třeba vědělo.....Dělám to už ze zvyku,nějak mě to netíží....Ale ona vypadá "jiná",tak jsou na ni lidi hodní.....Prostě božatko.

Holky, všem hezký den.Není den abych si nevzpoměla na Gejby a Jiříka,tak jim posílám pozitivní energii.Pa.

1016 Leni&Barbie (11 let a 9 měs.,DA+EPI+MR) Leni&Barbie (11 let a 9 měs.,DA+EPI+MR) | E-mail | 24. září 2010 v 5:57

A ještě jsem zapomněla - no vidíte jaká jsem hlavinka....

Dani
Jéžiš,to já bych u toho řvala jako želva!!!!!!!!Krásné a dojemné jen to čtu....

Já jsem si včera pročítala blog o Izabelce - jak tam Bára píše o tom,že nikdy neuvidí svou holčičku šťastnou v tanečních,nevdá se,nebude mít děti.....Tak to bylo také moc krásně napsané....Někdy mi dělá dobře se dojímat,tak jsem si pustila pár slziček a bylo mi O.K.Pak jsem rychle běžela postiskat ty svoje  poklady :-):-)

1017 Alena Alena | 24. září 2010 v 8:03

Task to si budu muset pustit z archívu, jestli to tam bude, Dani.
Já si zase snažím si ty myšlenky, že můj kluk nejspíš nebude dělat a zažívat to a to, nepřipouštět. I když mě občas dostihnou samy :-(.
Ke zmatkaření, Leni... Nedávno jsem pohřešila koupený chleba. Říkám si, jestli jsem tak blbá, že jsem veliký bochník nechala ležet v obchodě... Kde myslíte, že se objevil za pár dní? V koši se špinavým prádlem! Já jsem si ho při vybalování šikovně odložila na poklop toho koše (máme ho v předsíni), asi jsem potřebovala rychle něco vytáhnout zespod tašky. No a jak ten poklop málo přiléhá a je občas položený "šejdrem"... :-))
Pak se člověk diví dětičkám, když pořád něco nemají :-)

1018 Leni&Barbie (11 let a 9 měs.,DA+EPI+MR) Leni&Barbie (11 let a 9 měs.,DA+EPI+MR) | E-mail | 24. září 2010 v 8:22

Alenko
S chlebíkem dobrý!!!!!!:-):-)

Jo jo mě to také stíhá,černé myšlenky a také se snažím nepřipouštět,ale někdy se to nedá,že?:-(

Pa pa.

1019 Gejby Gejby | 24. září 2010 v 9:35

Leni děkuji! :-)
Dnes jsem stihla odvézt Honzu do školi na kole,pak k doktorovi ,aby mě píhl proti chřipce,nákup a domů!Babička hlídala,kdyby se Jiřík probudil dřív,ale on si klidně ležel počuraný pokaděný O_O Tak se fakt nenudím O_O

1020 Gejby Gejby | 24. září 2010 v 9:40

Taky jsem koukala na poštu pro tebe,moc milá paní,kluk byl krásnej a měla nového přítele a sním kouzelnou holčičku.Bylo to moc dojemné,její rodiče jsou úžasný! :-)

1021 zazinka a lubošek 08/2004 DA zazinka a lubošek 08/2004 DA | 26. září 2010 v 15:18

Ahojky lidičky.Pro změnu stále nic nestíhám...myslela jsem si jak si těhle pár dní odpočinu a zatím už druhý den tisknu alaminuji a stříhám...no znáte to.Dělám L. nové úkoli a také úkoli a komunikačku do školky,aby to měl už na středu připravené...jinak jsem poisílala včera na FB fotku Luboška bez zoubku.Vypadl mu první a ani nevím přesně kdy a nejspíš ho asi spapal tak si ho nemůžu nechat ani na památku... :-(

1022 zazinka a lubošek 08/2004 DA zazinka a lubošek 08/2004 DA | 26. září 2010 v 15:23

...jinak ve školce už je to docela v pohodě,kluci už se tak nějak" zkamarádili" a hlavně (čož je dobře)Lubošek už si také nenechá všechno líbit.,. na hřišti si vydobil houpačku a i ve třídě si vezme hračku a když mu jí někdo bere tak se nedá....je to škola života :-D ...tak jsem stručně poreferovala a mažu pokračovat...mám tam horu nádobí a večer mě čeká ještě koš prádla :-? ...tak se zatím mějte až bude chvilka snad vás dočtu pááááááá [:tired:] ...

1023 Alena Alena | 27. září 2010 v 7:27

Nezlobte se, že nereaguji. Jen jsem něco šoupla do deníku :-(

1024 Calala Calala | E-mail | 27. září 2010 v 10:40

Děcka, taky se omlouvám, že nepíšu. Založila jsem novou Všehochuť, č. 34

Komentáře jsou uzavřeny.